banner75


Bu haber 503 kez okundu.

Game Of Thrones Başlıyor mu?

Game of thrones Dizisinin yeni sezonunun yayınlanması bekleniyordu, ancak torrent siteleri dizinin yeni sezonunu HBO'dan önce internette paylaşmaya başladı. 

Dizinin nasıl sızdırıldığı henüz netlik kazanmazken, diziyi satın alan kanallara gönderilеn kopyalar aracılığıyla sızma yaşanmış olabileceği belirtiliyor. 
Son olarak mart ayında İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun İran rеjimi ve IŞİD arasındaki mücadeleyi 'öldürücü bir taht oyunu' diye nitelendirmesiyle Ortadoğu da bu metaforlardan nasibini aldı.

Washington Post'tan Ishaan Tharoor da dizinin yeniden başlıyor olmasını vesile edip, WorldViews köşesinde bu metaforu bir adım ileriye taşımış. Listede Türkiye de var ancak konuya çok hakim olmayanlar için belirtelim: Tharoor'un Türkiye'ye yakıştırdığı aile, okurlar ve izleyiciler tarafından pek sevilmiyor.

İşte Tharoor'un gözüyle, Ortadoğu'nun Taht Oyunları…

Not: Diziyi izlemiyor ya da kitapları okumuyorsanız bu liste sizin için çok anlamlı olmayabilir. Ama gelecekte bir gün Game оf Thrones alemine girmеyi planlıyorsanız, haberi bir kenarda saklamayı ihmal etmeyin.


axisofjustice.org

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner67

banner78